Historia

Działając od 1990 roku firma CONTACT O/K realizuje kompleksowe usługi dla biznesu w branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej, energetycznej oraz usługi logistyczne.
W początkowym okresie swojej działalności firma oferowała głównie miedziane kable telekomunikacyjne i energetyczne oraz osprzęt do ich łączenia. Wraz z rozwojem technologii Spółka stale dostosowuje się do zmieniających się warunków ekonomicznych i wzrastającej innowacyjności na rynku.
Stawiamy na wiedzę. Zawdzięczamy ją wieloletniemu doświadczeniu kadry zarządzającej oraz zespołu pracowników, którzy dbają o dobre relacje z klientami. Bogate doświadczenie załogi wynika ze znajomości specyfiki branży, ale przede wszystkim z potrzeb naszych partnerów biznesowych.
W chwili obecnej sprzedaż jest wyłącznie jednym z pośrednich ogniw procesu obsługi klienta, który rozpoczynamy od rozpoznania jego potrzeb i przedstawienia propozycji rozwiązania. W zależności od sytuacji możemy dostarczyć urządzenia i materiały, jak również dokonać ich instalacji i konfiguracji.

Polityka Contact O/K

NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT
Orientacja na nabywcę jest podstawową zasadą strategii firmy CONTACT O/K .
Słuchamy naszych klientów i dajemy im rzetelne, fachowe  informacje. Stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby klientów.  Pomagamy i usprawniamy proces zarządzania w sytuacjach kryzysowych oraz  pomoc w przypadku reklamacji.
Naszym celem jest zwiększenie zadowolenia klienta poprzez terminową i kompleksową obsługę. Dbamy aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.
Zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni, dlatego oprócz samych materiałów mogą zawsze skorzystać z fachowej porady doświadczonego personelu. Ponadto nie zapominamy o naszych klientach po dokonanych transakcjach handlowych. Gwarantujemy wsparcie w okresie eksploatacji dostarczanych rozwiązań.

CONTACT O/K stawia na rentowny rozwój, a łącząc unikalną wiedzę technologiczną z nowoczesnymi technikami zarządzania zamierzamy być konkurencyjni w warunkach nieustannie zmieniającego się otoczenia.
Staramy się budować innowacyjną organizację oferującą kompleksowy zakres usług, gdzie wyznacznikiem jakości są: profesjonalizm i etyka. Wszyscy pracujemy na opinię profesjonalnego i solidnego partnera handlowego.

Dzięki przyjętej i  konsekwentnie realizowanej strategii nasz nieustanny rozwój jest doceniany nie tylko przez producentów, z którymi współpracujemy, ale również owocuje kolejnymi wyróżnieniami w klasyfikacji Gazel Biznesu – obejmującej najdynamiczniej rozwijające się firmy. Współpracując z Krajowym Rejestrem Długów przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw, popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej co oznacza, że jesteśmy przykładem rzetelnego partnera w biznesie.

Partnerzy

Traktujemy naszych partnerów jak członków zespołu, dzięki którym stale się rozwijamy.

Kontakt

P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o.

Siedziba i Biuro Handlowe w Kielcach

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godz. 08.00-16.00

P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o.
ul. Piwowarska 28
25-561 Kielce

tel.: + 48 41 367 21 00
fax: + 48 41 367 21 35
e-mail:contact@contact.net.pl

Biuro Handlowe w Lublinie

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godz. 07.30 -15.30

P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o.
ul. Energetyków 12
20-468 Lublin

tel.: + 48 81 441 80 31
fax: + 48 81 441 80 32
kom: +48 605 287 569
e-mail:lublin@contact.net.pl

Masz pytania? Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nasi eksperci są gotowi i czekają aby ci pomóc. Skontaktuj się z nami. +48 41 367 21 00